Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.05.2020, 20:02   #5
zylek
 
zylek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Helvetia (BL)
Posty: 460
Motocykl: CRF1000L, H701 E, betinka 300RE, Tryplak 765
Przebieg: 43kkm +
zylek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 8 godz 24 min 14 s
Question Odcinek 2 czyli: a ile ty chłopczyku tego masz?

Tło koronomałżeńskie:
żona ma mnie już za skończoonego idiotę i chyba ma rację! W czasie kiedy kempingi zamknięte na klucz, wyciągam z piwnicy cały szpej, targam na górę, układam, przekładam, zamieniam ... mało tego wszystkie ciuchy na moto spakowałem. Obłęd! Dobrze że na moto można przynajmniej wyskoczyć i góry niedaleko, więc spokojnie kiwam głową i myślę ... którą torebkę jej pod...ć. Niestety różowej nie ma

No to ile tego jest:
dużo ... gdzieś pomiędzy mistycznym w ch..j a w piz...du, tak na oko oczywiście. Przyodziany w szkiełko ... i wyposażony w wagę, sprawdzam w jednostkach zrozumiałych dla przeciętnego mieszkańca strefy gdzie używa się jednostek metrycznych.
I 18.2kg, a dojdzie jeszcze woda i trochę jedzenia.
Łoooo matko!
Po latach zbierania szpeju, redukowania jego wagi i wydaniu tyle, że mógłbym mieszkać w okolicznym hotelu przez ... no może z tydzień, myślałem, że to z 10, no może 12 będzie, ale 18 i j...e 2 dziesiąte

Aaaaaa, czy to wszystko mieści się do jednej torby:
noooooooo .... prawie. Torba po spakowaniu ma wymiary 58x40x31cm, mierzyłem w najszerszych lub najdłuższych miejscach, więc matematyka zawiedzie zapewne ... a może po kilku browarach udało mi się czasoprzestrzeń zakrzywić i w 60l torbę wlazło ponad 70!? No nic, pewnie z matmy wszystko zapomniałem, nieważne. Ale co z "prawie" się zmieściło? No więc, ten, yyyyy .... namiot się nie zmieścił i nie ma miejsca na wodę ani dodatkową paszę, poza 3 workami liofilizowanych dań, które znajdują się jakimś cudem w środku!
W związku z Kryzysem "namiotowym" postanawiam go przytroczyć na zewnątrz za pomocą pasa bagażowego. Mam też ze sobą drugi pas bagażowy i cienki drybag który posłuży za spiżarnię. Efektywnie będzie/jest jedna torba i można ją otworzyć bez zdejmowania z moto albo wziąć na plecy i pomaszerować. Może nie za daleko, bo te 18 i 2 dziesiąte to nie w kij dmuchał, ale da radę, tak, na pewno! No chyba mały sukces!
Wygląda to tak, dla odniesienia butelka 1l.

IMG_0689.jpg

Idę kupić więcej browaru, trzeba opić!

W następnym odcinku: A co ty chłopczyku tam masz?

Ostatnio edytowane przez zylek : 14.05.2020 o 20:08 Powód: tytuł gdzie przynależy
zylek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem