Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.06.2019, 14:55   #35
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 628
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 godz 9 min 28 s
Domyślnie

Chodzi mi o to, że taki zestaw za 1200 to może być bardzo dobry dla osób posiadających "przydomowy" czy "przybalkonowy" ogródek i długość żywopłotu ok. 6-10mb i lepiej nawet wydać 3 czy 4 stówki więcej, a mieć już wszystko w zestawie. Popieram zakup, bo duży zestaw za takie pieniądze (piła, nożyce, odkurzacz, ładowarka i 2xbateria) i nawet na takich bateriach powinno wytrzymać całą pracę... Dlatego można sprawdzić czy nie warto dorzucić i mieć ALLin1 (nie trzeba nwet ładowarki czy aku dokupować).
Ale przy ogrodzeniu długości ok 60mb i kiedy ligustr ma prawie 2m wysokości to robota katorga i niczemu nie służy... Elektryczną schodzi mi jakieś 2-3h (o ile sąsiad wpuści za ogrodzenie), a spalinową jakieś 1,5h
Są + i - każdego:
-- elektryczna to mega kłopot z kablem i ewentualnym spaleniem silnika
-- spalinowa zawsze pachnie spalinami (a nie po to ogrod) i mało opłacalna przy takim ogrodzie jak mój, trzeba też czasem przerwę zrobić, bo gorąco w rączki się robi od silnika i ewentualne awarie
-- aku to problem z małą wydajnością i krótki czas roboczy, jak się wrzuci większy nawet aku to się robi ciężka i wtedy już nie taka dobrze "wyważona", trzeba ładować i działa praktycznie tylko pół roku (sezon letni)...

The choice is Yours
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem