Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.05.2019, 11:23   #56
wezyr
 
wezyr's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2016
Miasto: Kraków
Posty: 402
Motocykl: już nie mam ;(
wezyr jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 15 godz 15 min 53 s
Domyślnie

też miałem kiedyś okazję kupować auto (renault) w takim salonie w Łodzi - auto piękne , ładne - zapewnienia o bezwypadkowośći itd...ale przy oglądaniu coś mi nie pasowało, a że padało to wyprosiłem gościa, że chce sprawdzić ale nie u nich tylko w autoryzowanym Salonie (Renault). Auto wzięli na hale i sprawdzanie zajęło im jakieś 40min - po czym wyszedł gość i mi zaczyna czytać listę co ma zaznaczone... wycieraczka tylna do wymiany, zużycie klocków 70%, trzeba uzupełnić płyn chłodniczy i do spryskiwaczy, stan oleju OK, jakieś tam błędy (ale nic poważnego) - NO kurwa!!! ale nic o tym czy auto bite czy nie - nie chcieli mnie wpuścić na halę więc powiedziałem , że nie zapłacę więc po negocjacjach zrobili ustępstwo - kazałem wjechać znowu autem na podnośnik i w ciągu 5 min wyjaśniło się wszystko - Auto 3letnie - wymienione całe zawieszenie - nowe MCpersony z obydwóch stron, nowy wahacz z jednej, nowe nieoryginalne nadkola i od spodu po wewnętrznej stronie progu cała podłoga wgięta, błotnik z prawej też średnio spasowany i widać że malowany ale z racji, że plastik to nie mieli jak sprawdzić czujnikiem lakieru -więc auto musiało dobrze o coś wypied... skoro w 3 letnim aucie wymienili kompletne zawieszenie. Gość w garniturku który chciał mi na początku sprzedać auto już nic nie mówił - powiedział tylko , że domyśla się , że rezygnuje. Jechałem z Krakowa do Łodzi po auto - zapewniane , że prawie nówka sztuka...Tak mnie wkurwili w tym ASO, że teraz już jak oglądam to szukam zwykłego mechanika gdzie sam mogę wjechać i sobie sprawdzić bo w autoryzowanych serwisach też głąby pracują!!
jak można powiedzieć klientowi który wywala ponad 40tyś , że ma wycieraczkę z tyłu do wymiany i płyn musi dolać!
Potrzebna jest informacja , że do wymiany tarcze i klocki, że są luzy na sworzniach itp bo wtedy wiesz ile dołożysz i ile możesz targować ale ....wycieraczka tylna!! to mnie po prostu rozjebało!!

Ostatnio edytowane przez wezyr : 15.05.2019 o 11:29
wezyr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem