Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.10.2023, 10:19   #13
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kali89 Zobacz post
Prosciej i taniej kupic LC8

teraz to się uśmiałem
słyszy się RÓŻNE historie o LC8 - te dobre i te nie do końca dobre. daleko nie szukając na forum jedno stare LC8 Celofana już po wymianie silnika, paść śmiertelna w trasie, drugie nowe LC8 Radiologa wymiana statora na gwarancji, paść śmiertelna w trasie. Niewielka próbka a jednak... Reasumując, nie psuje się tylko to czego NIE MA>
co do taniej to znowu kulą w płot - za ładne LC8 chyba z 20k trzeba położyć. nie piszę o czymkolwiek.

poza tym - nie chcesz wiedzieć ile kosztował mnie mój GS a ja nie powiem ale porównanie cenowe nieudane wybitnie.


Michał nie rozumiem Twojego pytania. Pytasz mnie skąd pytanie o skrzynię?
Jeśli tak to:
Po 5 latach wraca do mnie mój stary GS, którego przywiozłem osobiście z 9 lat temu z Frankfurtu ze zdechniętą skrzynią przy 140kkm. Silnik pracował bardzo ładnie. Koleś który go ode mnie kupił w skrzynkach po jabłkach uczynił z niego półkownika na te dobre 5 lat. Jak wpadło mi do głowy przesiąść się z hondy na niemiecką myśl to wpadło mi do głowy do niego zadzwonić no i tyle. Reszta jak się to mówi: jest histerią

Skrzynka jest do składania, graty kupiłem lata temu jak jeszcze było tanio... ale chciałbym jeszcze w tym sezonie wyjechać choć na trochę i może mieć jakieś niezaładne mędóro do polatania zimą gdyby drogi były suche. Stąd pytanie o kompatybilność 850tki pwzgl skrzynkowym.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem