Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.05.2015, 10:02   #28
Louis
 
Louis's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Międzyzdroje
Posty: 598
Motocykl: CRF1000L
Louis jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 20 godz 41 min 9 s
Domyślnie

Rozważałem podobne przeróbki ale doszedłem do wniosku, że w moim wypadku ważniejsza jest uniwersalność i błyskawiczna zmiana funkcji auta. Gotuje na kartuszach, korzystam z zewnętrznych pryszniców i toalet (stacja paliw, kamping), to nie muszę specjalnie przerabiać tego co mam


Polecam Fiaty Ducato ( i bliźniaki Citroën Jumper i Peugeot Boxer) do 2005 r. Niedrogie, małoawaryjne, ekonomiczne. Od wielu lat nr1 sprzedaży wśród samochodów dostawczych w Europie. Jako jedyne dostawczaki szerokie na 180 cm, co oznacza że można sobie zmajstrować łóżko w poprzek. Sam kupiłem wersję dla inwalidów bo nie są zajezdżone, często tańsze, mają uniwersalną zabudowę i webasto. Mój może przewozić od 2 do 9-ciu pasażerów. przy 2-3 osobach mozna zabrać 2-3 motocykle. Spalanie 8,5l. Można używać jako rodzinną osobówkę, jest krótszy od Skody Octavii Combi i zaparkować mozna prawie wszędzie, a po prostym demontażu siedzeń moze robić za bagażówkę.




Spora przestrzeń bagażowa














Możliwy transport drobnicy zróznicowanej asortymentowo.




Łatwy dostęp do ładunku



Łatwa adaptacja do mobilnego punktu wsparcia bezdomnych (dobra wentylacja)





Dziecinnie prosta obsługa.




W opcji 4 osobowej możliwe, w prosty i tani sposób, wygospodarowanie łóżka 1-3 osobowego dla zmienników kierowcy pod którym można umieścić bagaże, plus 4 motocykle na lawecie.













Gdy wśród pasażerów są kobiety, w prosty sposób można powiększyć przestrzeń bagażową o kolejne piętro skrzynek transportowych




Stary, nierzucający się w oczy samochód, można w kraju docelowym porzucić na parę dni gdziekolwiek...




...wśród innych nierzucających się w oczy aut na bałkańskich wiejskich podwórkach.




Naprawdę bardzo uniwersalne auto, koledzy wiedzą że to samochód wyprawowy. Pracownikom wpieram, że transportowy, a żona jest przekonana, że to auto rodzinne :wink:

__________________
Louis, motocyklista niedoskonały.
Louis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem