Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.02.2019, 20:27   #16
Futrzak
 
Futrzak's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Święte chlewiki
Posty: 921
Motocykl: Żółty Kurczaczek
Futrzak jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 46 min 11 s
Domyślnie

Czarny, jak się nauczysz prowadzić łuk i spawać ( nie rzygać, lepić Tigiem z neta będziesz dla mnie mistrz. Spawam trochę czasu MIG/MAG i powiem Ci szczerze, że spoiny wychodzą , ale ile przy tym godzin spędziłem, wiem tylko Ja. Zdarza mi się spawać z Tigowcami i powiem tak, zanim pospawasz dobrze materiał z grup 1 czyt stal i zrobisz to w spoinach czołowych i pachwinowych upłynie dużo czasu.Aluminium to już wyższa szkoła jazdy.Więc jak chcesz grosza w kieszeni zostawić i przeznaczyć na wyjazdbo cóż może byc piękniejszego , skorzystaj z propozycji Matijasa, a jak przycięte materiały przyślesz mi z rysunkiem do domu, pospawam Ci to osobiście., Migiem z pulsem, za darmo.
Jak chcesz zacząć to robić na co dzień to nie kupuj taniego sprzętu z Alledrogo bo koszty eksploatacji, nie mają nic wspólnego z ekonomią.
Pamiętaj jeszcze,że wygląd spoiny w dużym stopniu zależy od doświadczenia spawacza, a nie metody spawania. Wielu było już takich co lepiło Tigiem i miało być super, widzę to nawet po swoich kufrach z Apduro, zrobione i pospawane boczne dobrze, ale na centralnym ewidentnie praktyki brakowało majstrowi.
Futrzak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem