Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.01.2013, 10:25   #10
CeloFan
 
CeloFan's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 588
Motocykl: brak
Galeria: Zdjęcia
CeloFan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 49 min 28 s
Domyślnie



Neno jesteś zbyt skromny. Już samo to dokąd pojechałeś, w jakim stylu i ile przeżyłeś będąc sam, wystarczyłoby za wszystkie pokazy.
Co się działo na wyprawie, doskonale opisałeś na forum. Pokaz był bardzo inspirujący i ciekawy.
Przeczytałem bardzo dużo forumowych relacji z wypraw i z innych miejsc w Necie. Twoja relacja zdaje mi się o tyle wyjątkowa że prócz egzotyki, pewnych niebezpieczeństw, trudności przy załatwianiu różnych formalności liczą się dla ciebie Ludzie.
Wyjątkowe jest to że nie pozwoliłeś odczuć ani na chwilę, czy to pisząc czy opowiadając, że ludzi na swojej drodze nie traktujesz z pozycji "oglądacza" albo jak obiekty do fotografowania. Że nie byłeś turystą, tylko odkrywcą.
Druga rzecz, choć prozaiczna to to, że wbrew modzie na alkowczasy, ani razu nie wspomniałeś o piciu procentów, poszukiwaniu sklepu z alkoholem czy opowieści o "przygodach po spożyciu" co stało się chyba częstym i głównym celem niektórych podróżników.
Tak więc myślę, że to JAK ci się zdaje że wyszła prezentacja ma mniejsze znaczenie od tego CO chciałeś przekazać pokazując świetne fotografie i opowiadając zupełnie naturalnie i bez szpanerskich naleciałości o 51 dniach ze swojego życia w Afryce.
CeloFan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem