Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.02.2020, 10:50   #8
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,753
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 2 godz 51 min 9 s
Domyślnie

Prince - dzięki! To co piszesz jest istotne.

Ja oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że takie moto ma swoją masę i dlatego rozpytuję użytkowników.

Mam 172cm i raczej długie łapy, ale te przednie. Nogi tak sobie i trampek dźwignięty o 3cm na piachu sprawiał mi problemy. Tenere 600 była wysoka ale w piachu takim jak na Twoich zdjęciach jeździło mi się bardzo fajnie. XTZ660 wydaje się wyższa od Tenere 600 1VJ, która to z racji lat, trochę pewnie była już uklepana.

Generalnie doskonale wiem, że na lokalne jazdy po lasach klasa lekka 250-do 400 jest optymalna. O XTZ pytam bo zawsze mi się podobała I u mnie te lasy i szutry nie przekraczają trudnością tego co na zdjęciach Prince. Takie bardziej włóczęgostwo jak kiedyś będzie można coś do DLa dokupić, etap ambicji do bycia dakarowcem zamknąłem razem z pożegnaniem WR450 chyba

Dlaczego trochę myślę o singlu 600? Bo czasem bym ze znajomymi kiedyś pojechał gdzies dalej (oni na AT, ADV990) i na dojeździe 400-700km chciałbym jednak nie umęczyć siebie i sprzętu. Stąd sobie zgłębiam wiedzę o enduro-turystycznych singlach.

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem