Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.07.2018, 08:55   #10
koziu
 
koziu's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Posty: 28
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: rośnie
Galeria: Zdjęcia
koziu jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 20 godz 32 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał KristoF Zobacz post
Jasne, że teoretyzuję. Ale sam zajeździłem ramę mtb alu przez dekadę. Pękła podczas dojazdu do pracy, nie skakania. W ramie moto lat 90 musiałem coś spawać bo fabryka japońska spartoliła i widziałem rdzę bo latarką szukałem, pewnie mało ludzi zagląda bo lepiej nie widzieć. Nieświadomość jest błogością... do czasu. Zielazo ruda żre, jednak nikt nie odrdzewia i nie maluje rur od środka. Tyle lat w różnych warunkach i cała wilgoć przeleciała przez nie na wskroś. A może się złamie w pół tysiąca km po generalce ? Tak tylko se klepię... Szkoda czasu i pieniędzy. Ma chłop zdrowie i ochotę niech jeździ póki czas na nowym powozie, ten niech wstawi do szopy. Jak mu się odechce, dorobi się salonu i kominka to go wywlecze i opowie dzieciom co to jest za XT.
Chyba nie doczytałeś postu Yeuopa do końca, on nie rozważa czy robić remont, czy zezłomować. Ma jasno wytyczony cel i pyta o koszta

Co do kosztów, zawsze można urwać troszkę na zniżkach kolegów w różnych sklepach. Yamaha rok rocznie robi promocję - ile lat ma moto tyle procent zniżek (zazwyczaj na koniec roku).
__________________
HOWGH!
koziu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem