Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2018, 07:04   #14
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Sytuacja z 7:00, nie wygląda to źle na sobotę, jeśli przejdzie poza Bieszczadami ale jutro (na drogę powrotną) wolałbym bardziej optymistyczny widok
Jeśli pogoda nie będzie wyglądała dziś lepiej, to pokręcę się jeszcze chwilę po bieszczadzkich asfaltach, zjadę może do Obcego coś zjeść koło 13 czy 14 i będę obierał kierunek na centrum kraju żeby jutro mieć krótszy odcinek w deszczu.



Cytat:
Napisał Wojtec Zobacz post
To jest właśnie motocyklista.
Maluśkim taśtaśkiem zwiedzi więcej niż niejeden posiadacz motocykla w tym Ja.
Ciekawy z ciebie człowiek.
Pisz bo się z przyjemnością czyta i ogląda.
Dzięki za dobre słowo ale nie przesadzaj, gdybym co weekend jeździł na wycieczki to pewnie byłaby to bliskie prawdy, a tak to tylko wożenie się okazyjne przy sprzyjającym splocie okoliczności. Mam cichą nadzieję, że to nie będzie moje ostatnie słowo w tym sezonie i osiołka wyciągnę jeszcze przed zimowaniem z garażu

Jeszcze słowo zasłyszane wczoraj. Gdy zaparkowałem rumaka w przystani i położyłem się odpocząć usłyszałem z dołu od strony oglądających motocykl właścicieli mocnych, sportowych maszyn: ty, patrz! On był tym w Afryce! O ja p....!
Zastanawiam się przez chwilę i już wiem: nalepka na owiewce ze Zlotu Afrykańskiego...
__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 22.09.2018 o 07:34 Powód: Rozszerzenie żeby nie dublować wpisów pod sobą.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem