Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.02.2019, 09:46   #50
CzarnyCzarownik
 
CzarnyCzarownik's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Maków Podhalański
Posty: 1,793
Motocykl: XRV750->XR400
Galeria: Zdjęcia
CzarnyCzarownik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 17 godz 53 min 23 s
Domyślnie

Mały update:
Rama już odebrana ale jeszcze się nie pochwalę, natomiast pochwalę się nowymi nabytkami

Łożysko główki ramy Allballs ... jak sprawdzałem to nie są markowe. Uszczelniacze w DR były popękane a łożyska miały ślady zużycia, więc musialem coś kupić. Zestaw allballs 99zł a jeden uszczelniacz OEM 80zł.Jak padną łożyska to kupię markowe bo uszczelniacze tak szybko nie powinny się rozlecieć.

OEM:
W wolnym czasie wyczyszczony wahacz i "prolink" (nie wiem jak to nazywa się u Pana Suzuki).
Te 2 kapsle w wahaczu uszczelniające łożyska były troszkę luźle, kupione OEM 61262-28010 (około 32zł sztuka).
W "prolinku" wywalone były dwa uszczelniacze 17x24x3 od łożyska kulowego amortyzatora. Te uszczelniacze nie były dostępne w moim ulubionym sklepie z uszczelniaczami, musialem kupic w Suzuki OEM 09285-17001 15zł sztuka.

Fanty od przyjaciela z Chin:
Uszczelniacze lag i zgarniacze z aliexpres za 35zł - wyglądają nawet spoko, uszczelniacze mają po 2 sprężynki na uszczelniacz. Lagi jeszcze nie ruszane i nie wiem w jakim stanie są uszczelniacze. Prawdę mówiąc nie wiem po co kupiłem, ale były tanie to zabrałem.
Kierunkowskazy "płynące" (pasek led rośnie) i "gumowe" (zginają się do 90 stopni), fajne, bardzo jasne za 34zł 4 sztuki.

Z Włoch:
A na fotce obok 2 nowe acerbisy (prezent na walentynki, haha ). 225ojro za nówkę sztukę. Jedna do XR (22l), druga do DR (16l). Aktualnie są we Włoszech. Znajomy będzie pakować w busa co jeździ jakoś co 2 tyg do Polski.

(Podobno 22l to za dużo do XR ... ale cena wydała się spoko, do pełna tankować nie muszę. A oryginalny plastikowy sobie zatrzymam. W razie "W" będę robić za cysternę i tankować DR )
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg Capture.JPG (79.9 KB, 7 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG-20190214-WA0008.jpg (195.3 KB, 7 wyświetleń)
__________________
Zapraszam na YouTube , Instagram oraz Stronkę.
Pozdrawaim, Dawid z DMMotoAdventures
CzarnyCzarownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem