Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.03.2016, 08:53   #3
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Z innego forum a propos

Cytat:
Napisał Louis
Cytat:
Napisał pablo85x
Nikt nie "pozbył się tel" podczas jazdy po dziurach na uchwycie RamMont ? Wygląda porządnie i pewnie tak trzyma fona.
Mi się zdarzył taki przypadek ale to była moja wina nie uchwytu, popadłem w rutynę i wsadziłem go byle jak. Mało tego podczas jazdy widziałem to ale nie chciało mi zatrzymać, zeby to poprawić. Natomiast zdarzyło mi się kilka razy, że wypadła mi z uchwytu nawigacja dedykowana do motocykla.
Ja mam zgoła odmienne doświadczenie , mnie spadł przy 80 km/h na drodze asfaltowej ale o specjalnym przeznaczeniu , swoisty odcinek testowania zawieszenia. Szczęściem spadł na osłonę i tylko w jednym miejscu szybka ochronna się uszczerbiła bez szkody dla ekranu . Ten uchwyt może sprawdza się dla lżejszych urządzeń , ale dla pewności zabezpieczyłbym całość dodatkowym elementem .






Zmiana położenia nie pomogła bo w drodze powrotnej udało się spojrzeć na telefon w momencie jak był trzymany już tylko przez trzy miejsca.
Nigdy natomiast nie spadł mi gps , oczywiście Zumo , z dedykowanego uchwytu , sam gps i owszem , kilka razy wypadł mi z ręki przeważnie na asfalt , zero strat.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem