Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.07.2017, 19:33   #20
wojtekm72
 
wojtekm72's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Lubaczów
Posty: 926
Motocykl: RD07A, XR 400
Galeria: Zdjęcia
wojtekm72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 8 godz 49 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Novy Zobacz post
Czy naprawdę nikt nie zrozumiał o co pytam? Czy może niezbyt jasno się wysłowiłem?
Wierzcie mi, że robię tak, jak napisał Strobus1 i również jak Ty Adaggio - jestem ponad podziałami - jakimikolwiek! To, że ktoś uważa coś w swoim kraju to jego sprawa i jego tęsknota za tym co było i miejmy nadzieję, że nie wróci. Staram się zawsze asymilować i nie krytykować niczego otwarcie, a przede wszystkim rządu, jego polityki, religii, klubów sportowych jak i zachowania rdzennych mieszkańców choćby mi przeszkadzały. Jestem gościem i doskonale sobie z tego zdaję sprawę.
I dlatego na przykład zdziwiła mnie wypowiedź Wojtkam72, który chciał mi cynicznie dogryźć o miłości ciapatych - kolego, to nie mój kraj, nie moja polityka i nie moi goście, więc zgodnie z Twoją 'stopką' tak podchodzę do tematu
I skoro myślicie, że jestem ksenofobem to nie, nie jestem. Bo idąc za ciosem powinienem się obawiać podróży po Polsce i mieszkańców np. z Warszawy, Krakowa czy może z Poznania, bo biorąc pod uwagę np. kluby sportowe mogliby mieć inne patrzenie na to samo, co ja.
Nikt Ci nie chce dogryźć.
Nie obrażaj się.
Siadaj i jedź.
Nie ma sie czego bać.
Ale nie dziw się komentarzom na forum gdzie wyzwania to codzienność.
Czego oczekiwaleś pytając się o flagę UPA. Na miłiść boską. Odstaw politykę i w drogę
__________________
Jeśli Cię nie szanują, niech się Ciebie boją.
wojtekm72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem