Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.06.2018, 17:52   #8
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,050
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 38 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał raciniewski Zobacz post
Wytoczyłem panewki, na odwrocie był numer z napisem "STD". Ogólnie panewki i wszystko było jeszcze do jeżdżenia, brak przebarwień, brak wżerów. Zkaupiłem na alledrogo mikrometr 25-50, dla pewności zmierzę jeszcze wał(nie będzie to super dokładny pomiar, ale lepiej taki niż żaden).

KORNIK, rozumiem, ale paski plasti glue możesz zastosować, żeby się upewnić czy luz z nowymi panewkami jest OK, no chyba że mam zamówić kilka panewek i wybrać najbardziej pasowne Niestety zważam na koszty.

Nie chcę żeby mi się po remoncie silnik na panewkach zatarł, dlatego możecie mi polecić jakiś sensowny zakład, który mógłby mi zrobić takie pomiary i ewentualnie dobrać panewki które mam kupić?

Szanowny kolego do takich pomiarów stosuje sie certyfikowane narzędzia pomiarowe.. tam nie ma miejsca na błedy wynikające z użyania niedokładnych narzedzi.. skończy się metalicznym stukiem.

Pasowanie panewek to nie regulacja zaworów.. Jak chcesz żeby ten silnik żył długo oddaj do zakładu specjalizującego sie w takich naprawach z wieloletnim doświadczeniem.

Nie daj pseudo fachowcom takich jak ja ostatnio na FB widziałem,wały centrują na wyważarce statycznej do kół i jeszcze mają tupet nazywać sie profesjonalistami...

Kowal Mechanika Rzeszów terminy długie ceny średnie,ale ogarnęli CBX 1000 wszystkie nowe panewki a jest ich tam nie mało.Silnik chodzi i ma się dobrze.

Mało kto w Polsce chciał się podjąć.
__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem