Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.08.2017, 14:23   #7
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Nie jest powiedziane, że cokolwiek będę uszkadzał czy ciął, nie założyłem tego jeszcze w wersji "do wyjazdu", może jutro lub w niedzielę uda mi się gdziekolwiek skoczyć na trochę, wówczas zobaczę. Kask ma już swoją świetność za sobą, uznałem że jego ostatni sezon to dobry moment na różnego rodzaju próby i testy

Co do urwania głowy - fakt, jest to temat wart wzięcia pod uwagę. Mocowanie siedzi porządnie, raczej pierwsze nie puści. Tak jak wspomniałem, mocowanie czegokolwiek na powierzchni kasku to dla mnie ostateczność, przed interkomem broniłem się dość długo ale teraz wiem, że bez niego nie ruszam się z domu.
Jeśli chodzi o kamerę, to do tej pory zakładałem czasem na kasku miniaturowego Mobiusa Action Cam od spodu, na kołnierzu, trzyma się na rzep. Chciałem zobaczyć jakie możliwości da przypięcie czegoś z boku głowy bez klejenia. Mocowanie wziąłem na próbę, mam też inne pomysły na jego wykorzystaniem, poza kaskiem więc nie zmarnuje się nawet jak nie będzie przy głowie

Ponadto uznałem, że skoro coś takiego wpadło mi w ręce, to warto opisać tutaj. A nuż ktoś będzie szukał czegoś podobnego do swoich celów i się ucieszy?
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem