Wątek: AJP pr7
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.12.2016, 18:07   #98
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 24 min 31 s
Domyślnie

Nie rozmawiałem z Leffem nt PR 7 na Tukanie, jak wcześniej napisał że będą dwie testówki.

Szkoda że AJP to nie hąda, ale ona też w roku ubiegłym nie działała, A AJP jak najbardziej!!!

Może PR7 będzie na TUKANIE, może się nie przestraszy, ani producent, ani dystrybutor.

Najlepiej pewne sprawy wychodzą w praniu. siódemka wygląda nieźle, serwis co 6 tysi to nie tragedia, a błędy młodości każdemu się zdarzają. A wierzcie mi AJP budżetowo znacznie odbiega od budżetów Hondy KTMa czy innych moto.

Dla nas szeroko rozumianych Polaków motocyklistów pewne granice wydatkowane na moto są .... TRAGICZNE.

Ale nie oszukujmy się
40 tysi na moto w 85% przygotowane do trolenia i do wypraw to śmieszna kasa ( niestety dla mnie nieosiągalna).

Wszyscy wielcy producenci mają to do siebie że nie wyciągają wniosków... My jako nieliczna grupa dających feedback rzeczywisty ( czytaj sprawdzony w terenie, w wyprawach, w życiu) nie jesteśmy klientem.
Klientów tworzy kasa i wygodne życie. Cały produkt BMW jest tego przykładem.

A AJP? mam przeczucie potwierdzone lataniem małym pierdzielem (przygotowania TUKANA 2015) , że jednak jest BARDZIEJ , niż pomarańczowy lub wycuckany niebiesko biały ....

Ale ja po drinku jestem i nie zawsze prawdę piszę
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem