Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.10.2016, 07:38   #415
Paluch
 
Paluch's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Koło
Posty: 253
Motocykl: XTZ 660 3YF
Paluch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał WieRcik Zobacz post
I jak to działa?
Mam od wczoraj. Dziś naładowałem. Zobaczę ile trzyma bateria ale pewnie szału nie ma. Właśnie z niego piszę i nie sprawia to wiekszych niż w innych fonach problemu. Internet działa płynnie. Nie ma żadnych zwiechów, łapie wifi. Nie ma problemów z zasięgiem sieci tam gdzie mój stary solid wymiękał. Na razie nie wiem jak z gps. Cały czas google chce żebym załorzył konto. Podajcie jakoś alternatywną nawigację proszę Generalnie spełnia moje założenia. Miał mieć ip68, obsłużyć niewielki pakiet internetowy w moim abonamencie i robić lepsze zdjęcia niż b2710 , które można od razu wysłać(aparat jak na 5Mp miło zaskoczył. Dobrze działający AF i kilka przydatnych bajerów). Jeśli ktoś chciałby porównać do hammera axe lte to osiągi nieporownywalne ale jakość wykonania podobna. Cena wiadomo. Mnie lte nie potrzebne. Z przewag na axe lte to wtyczka mikro usb. Można wsadzić wszystko a nie tylko oryginał. System to najnowszy A 6.0. Mnie to bez różnicy ale chodzi płynnie i jest intuicyjny(to mój pierwszy Android). Głośnik daje wyraźny dźwięk głosu rozmówcy- nareszcie. Normy ip nie sprawdzałem- jeszcze. Pot i deszcz zniósł dobrze gniazda są dobrze zabezpieczone. Minusem jest, że trzeba było położyć pincet na stół od ręki no i bateria pewnie ale napiszę jak przetestuję. Pzdr.

Ostatnio edytowane przez Paluch : 04.10.2016 o 07:41
Paluch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem