Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.07.2013, 19:27   #5
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie

no założenie jest takie, że tam wchodzą lampy śr. 10cm i jest inny stelaż. co nie oznacza, że nie można wykorzystać oryginalnego stelaża tylko lekko przerobionego pod małe lampki.

Owiewka stylistycznie pasuje do 07, jest taka "obła" i ma boczne wloty siódemkowe. Pewnie da się to przykręcić do czwórki tylko nie wiem jak bardzo będzie pasować do zbiornika czwórki, trampka itp. Tutaj cena jest myślę na tyle sensowna, że mała rzeźba nie rujnuje portfela jakby to wyglądało nie do końca "jak od tego".


U siebie będę robił zmotę z lampą pojedynczą od lc8, jeśli wyjdzie mi to dobrze to będę mógł zaproponować własnie takie coś ale bez otworu wyciętego pod taką lampę tylko z pełną powierzchnią pod wycięcie na lampy dowolne, na przykład soczewki w pionie

No ale najpierw i tak zrobię egzemplarz dla siebie, później przedstawię ofertę Z laminatami mam już doświadczenie bo robiłem swoje poprzednie owiewki które tylko kształt miały z dupy strasznie, wytrzymałościowo były zarąbiste bo znacznie bardziej elastyczne od ABSu
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem