Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.06.2020, 20:41   #1
CzarnyCzarownik
 
CzarnyCzarownik's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Maków Podhalański
Posty: 1,793
Motocykl: XRV750->XR400
Galeria: Zdjęcia
CzarnyCzarownik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 17 godz 53 min 23 s
Domyślnie Motogymkhana/jazda precyzyjna "samoszkolenie" we Wrocławiu

W tamtym roku byłem na takim podstawowym szkoleniu z techniki jazdy + mini motogymkhana i było to fajne doświadczenie. Ostatnio zakupiłem kilka pachołków na alestraganie, obczajiłem kawałek parkingu pod Magnolią, znalazłem jakąś przykładową trasę na googlach i wyszło z tego coś takiego:

https://youtu.be/_MElGu8P1I8


Oczywiście koła supermoto nie są wymagane, na pierwszym takim szkoleniu byliśmy z oponami Mitas E09 i też było fajnie

Ale zasadnicze pytanie: może ktoś z Wrocławia/okolic chciałby też podjechać i porobić zakręty? Czy to dużym, czy małym motorem aby po prostu nabrać trochę wprawy. Nikt tu instruktorem nie jest, ale jakimiś podstawowymi wskazówkami można się wymienić.

W grę wchodzi raczej tylko weekend jak parking będzie wolny (pracujemy obok i zazwyczaj jest tam pusto, szczególnie teraz. Ale informacja na 100% pewnie byłaby z 1h przed spotkaniem). Podobno można jeszcze wbijać na parking przy stadionie ... ale tam nigdy nie próbowałem jeździć.

Magnolia jest dość spoko, bo nie ma tam zabudowy mieszkalnej coby komuś przeszkadzać.

Ktoś, coś?
__________________
Zapraszam na YouTube , Instagram oraz Stronkę.
Pozdrawaim, Dawid z DMMotoAdventures
CzarnyCzarownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem