Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.07.2023, 07:11   #1
diabolikItaly


Zarejestrowany: Jul 2023
Miasto: Italy
Posty: 15
Motocykl: RD04
diabolikItaly jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 42 min 36 s
Domyślnie wakacje w Polsce z moim RD04

Cześć chłopaki, jestem Włochem i od 08.05.23 do 08.16.23 będę w Polsce na wakacjach na moim motocyklu (africa twin RD04), jadę odwiedzić najważniejsze miasta w Polsce i chciałbym mieć kontakt (numer telefonu lub e-mail) do kogoś z was, kto byłby chętny do pomocy w przypadku problemów z moim motocyklem.......
Potrzebuję kontaktów (telefon lub e-mail) w celu transportu motocykla do warsztatu lub transportu do Włoch, jeśli motocykl nie nadaje się do naprawy....
Nie znam nikogo w Polsce i dlatego bardzo ważny jest dla mnie kontakt z lokalną osobą, która może mi pomóc w razie potrzeby.......Potrzebuję pomocy w znalezieniu przewoźnika, który przewiezie mój motocykl......niestety nie mówię po polsku, znam trochę angielski....

Mam nadzieję na twoją pomoc ....... dzięki i wesołych świąt wszystkim ....

************************************************** *****

Hi guys, I'm Italian and from 08.05.23 to 08.16.23 I'll be in Poland to take a vacation with my motorbike (africa twin RD04), I'm going to visit the most important cities in Poland and I'd like to have a contact (telephone number or email) of someone of you willing to help me in case my motorbike has problems.........
I need some contacts (telephone or email) for transporting the motorbike to the workshop or for transport to Italy, if the motorbike cannot be repaired....
I don't know anyone in Poland and for this reason it is very important for me to have a contact with a local person who can help me in case of need........I need help to find a transporter willing to transport my motorbike......unfortunately I don't speak Polish, I know a little English....

I hope for your help ....... thanks and happy holidays to all ....
diabolikItaly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem