Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.03.2019, 00:52   #533
tyran
Kiedyś R.T70
 
tyran's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Częstochowa
Posty: 1,420
Motocykl: Była RD04
Przebieg: 120000+
tyran jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 5 dni 6 godz 2 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post

Żeby było jasne, uważam, że jeśli 790 nie będzie się psuć. będzie jednym z najlepszych moto na rynku, i bardzo możliwe że za 2-3 lata(jak nie będzie się psuć) to sobie takiego
Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Ja krotko i na temat.Jesli sprzedam mojego Xsa i tak jak Mada pisze odnosnie 790tki ze nie bedzie sie nic jeb...c to tez go kupie.
Dokładnie w ten sposób myślę

Cytat:
Napisał Radarman Zobacz post
Ja na NAT nie narzekam, tylko zwracam uwagę, że nie ma motocykla idealnego. Więc te wszystkie ohy i ahy na 790 są przedwczesne. Po roku będziemy wiedzieć czy go coś "nie boli".
Ja nawet daje sobie dwa lata.

Cytat:
Napisał Wegrzyn Zobacz post
Polecam na żywo zobaczyć. Zrobić małą rundę. Nie jestem z tych co się jakoś specjalnie jarają żelastwem, ale po jeździe na 790R po prostu nie mogłem ogarnąć, jak sprzęt, który ma na papierze ponad 200 kg prowadzi się jak jakieś 180 kg, albo mniej. Ze względu na miejsce mogłem poskakać po chodnikach i pod moją skromną osobą zawias zachowywał się genialnie. W salonie, w którym kumpel odbierał moto spytałem o te wycieki oleju. Na ponad 30 sprzedanych Duke, tylko jeden miał problem. Powiem wam, że się cieszę, że kumpel to kupił, bo będę miał wszystko na bieżąco. Jeśli się coś będzie dziać itd. Jedno jest pewne, jeśli za 3 lata R nie będzie się rozpadał, to będzie mój. Jeszcze jedno, a propos miejsca produkcji, powiedziano mi, że całość jest robiona w Austrii.
Dokładnie tak!

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post



W zeszłym roku pisałem że pięć 790 jest genialny, zawias itd ktm robi dobrze, silnik nie jest nowym wymyślem tylko to jednostka z diuk 790 z inną mapa. Wydaje mi się że za parę lat dzisiejsi krytycy będą je kupować i chwalić. Historia podobna jak np. z 950/990
Oby tak było!
__________________
Serdecznie pozdrawiam.
Romek T.
tyran jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem