Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.04.2019, 22:24   #18
Grzesiek3M
 
Grzesiek3M's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 31
Motocykl: RD07
Przebieg: 45000
Grzesiek3M jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 16 godz 29 min 33 s
Domyślnie

Cześć!

Postanowiłem po krótce podzielić się wrażeniami z użytkowania kilku ciuchów zakupionych od Emka.

W moim plecaku znalazły się:
• bluza half zip Polartec power Stretch Pro
• koszulka na krótki rękaw Polartec Delta
• koszylka na długi rękaw merino
wszystkie 3 elementy garderoby spędziły ze mną 2 tygdonie na Islandii, 2 tyg w Afryce, tydzień na nartach. Żaden z wyjazdów nie był motocyklowy lecz byly to samochodowo backpakerskie wycieczki. Poza tym używam ich regularnie będąc w domu (ok 6 miesięcy).

Mam 174cm wzrostu i aktualnie waże 65kg, rozmiar M pasuje na mnie idealnie, choć uczciwie będzie napisać, iż krój jest lepszy dla osób szczupłych. Koszulki i bluza są długie, zasłaniają nery. Rękawy są długie (tak w sam raz).

Koszulka merino chyba nie wymaga dłuzszego komentarza, wiele osób ma i używa, klasa sama w sobie. Jest miła w dotyku, dobrze odprowadza wilgoć, dość szybko schnie i względnie długo nie śmierdzi :P Must have na każdym wyjezdzie!

Bluzy z power stretchu przez 2 tyg na Islandii prawie z siebie nie zdjemowałem, temperatura zamiast obiecywanych 8-10 stopni oscylowała w okolicach zera, czyli zimno mokro i jeszcze wiało. Przez czaly ten czas bluza się nie zaśmierdziała, była wyśmienicie wygodna, mimo dość obcisłego kroju nie krępowała ruchów i świetnie mieściła się pod puchówkę. Do tego biorąc pod uwagę jej wagę oraz ilość miejsca jaką zajmuje w plecaku, jest bardzo ciepła. Miałem ją tez w Maroko na chłodne noce, ale okazala sie odrobinę zbyt ciepła, tam lepiej by się sprawdził polar rozpinany po całości.

Koszulka z delty była moim podstawowym ubiorem w Afryce, jest super przewiewna i rownież sporo czasu trzeba aby wygenerować chęć jej wyprania, a jak już to nastąpi to bardzo szybko wysycha.

Po tym czasie na żadnym z elementów garderoby nie widać śladów zużycia.
Jeśli ktoś przywiązuje dużą uwage do kolorów to polecam dopytać przed zakupem, bo te na zdjęciach trochę różniły się od rzeczywostości (przede wszystkim koszulka z delty – szara na zdjeciach okazała się być ciemnografitowa).

Podsumowując: z zakupionych rzeczy jestem bardzo zadowolony, wciąż wygladają jak nowe, są bardzo wygodne, co więcej stosunek ceny do jakości wg mnie jest wyśmienity i raczej trudny do pobicia nawet gdy na „sklepowe ciuchy” znajdziemy dobra promocje.

Zapewne (w miarę potrzeb) będe się w ciemno zapisywał na kolejne produkty od Emka (jakoś przegapiłem forumowy polar, jak ktoś nie trafił z rozmiarem, chętnie przygarne rozm. M).

Pozdrawiam
Grzesiek
Grzesiek3M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem