Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.12.2012, 11:00   #23
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,784
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 14 min 30 s
Domyślnie

Kiedyś miałem taką małą kamerkę Taychon bo była tania , chciałem Sony ale ich POV to był koszmar cenowy . Po zrażeniu się do takich producentów jak Taychon , producentów to chyba za duże słowo. Później próbowałem z różnymi aparatami z lepszym lub gorszym skutkiem, na GoPro szkoda mi było pieniędzy bo na początku nie wiadomo było w jaką stronę to pójdzie . Ostatnio byłem w dużym sklepie i widziałem jakiś następny wynalazek e coś tam , to poszukałem w internecie i znalazłem Sony. Na pierwszy rzut oka ok , wi-fi , możliwość tzw pilota z poziomi jakiegoś jabłka i androida , a tego akurat posiadam ,małe poręczne i można też za parę złotych zrobić z tego prawie ręczniaka http://www.sony.pl/product/cac-other...sories/aka-lu1 , to zakupiłem .
Aplikacja dostarczona przez Sony działa ,może tnie przy przesyłaniu ale do kadrowania i użycia jako włącz wyłącz bez problemu się nadaje. Obraz widziany naocznie ostry i wyraźny , niestety nagranie tego nie ukazuje , trudno nagrywać ekran. Wykonałem szybką drugą próbę , nagrywając jednocześnie kamerką

Widziane okiem aparatu



oraz obraz bezpośrednio z kamery



Na razie nie mogę jeszcze się połapać w ustawieniach programu. Chyba wymagany jest program Sony aby zobaczyć nagranie , bo karta włożona bezpośrenio do komputera nie pokazała żadnego nagrania . Być może po ponownym uruchomieniu W7 wszystko się pokaże , zobaczymy
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem