Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.01.2012, 22:20   #10
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,757
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 22 min 47 s
Domyślnie

A propos klocków - to faktycznie błoto - szczególnie z piaskiem (takim jak sie buduje drogi) żre jak diabli...
Ja kupiłem jakieś twarde sintered do crossów - 4- 5 wyjazdów klocków nie ma (u mnie z reguły to miesiąc jeżdżenia - bo ja niedzielny kierowca jestem )
Poczytałem trochę po forach i zakupiłem polskie klocki Makland - 25 zł do drz na przód (chyba są takie same jak w 07), tył też ta sama cena.
Fakt może nie hamują bdb dobrze - ale ja i tak mam SM na kołach enduro - wiec ma większe tarcze i nie potrzebuje super hampli.
Wytrzymały 2 miesiące - wykończyłem je ostatnio brnąc przez błoto z piasku obwodnicy po ośki.
Fakt zależy to od terenu po jakim się jeździ i mam wrażenie że co by nie robić to jak się wjedzie w błoto z piasku budowalnego czy żwrowni to nie ma bata - po klockach - ja zamówiłem jeszcze raz te Maklandy - cena czyni cuda .
A jakby co na tarczy hamulcowej nie stwierdziłem na razie zużycia - zresztą tarcza kosztuje ze 300 zł - to 3 komplety drogich klocków - wiec biorę tanie - najwyżej poszukam drugiej tarczy, per saldo chyba i tak mi sie to bardziej opłaca
Jakby co mam namiar na producenta Maklandów - mogę dać maila.
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem