Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.07.2018, 17:21   #1
Mallory
Moderator
 
Mallory's Avatar


Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,420
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 dzień 22 godz 27 min 33 s
Domyślnie motoakcesoria - ale jaja

Kupiłem przez net kask w październiku 2017... kask zwróciłem natychmiast, bo nie pasował, w formule zwrotu pieniędzy itd... itp wg. ich wymagań.

I o sprawie zapomniałem.
Całkowicie zapomniałem o tym ze względu na to, że październik to u mnie ostry start co roku i gonitwa od rana do wieczora ... i tak do czerwca....

Dzisiaj dostaję maila:
Komentarze do twojego zamówienia: zwrot za zamówienie numer xxxxx (numer zmieniłem) w kwocie 765zł został wykonany w dniu dzisiejszym na Pańską kartę klienta (motokasę) o numerze 000000 (numer zmieniłem ale jest tego typu) . Motokasa jest formą płatności, którą możecie Państwo wykorzystać przy kolejnych zakupach w sklepie stacjonarnym lub internetowym po podaniu numeru karty klienta. Motokasa ważna jest bezterminowo. W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez mail: sklep@moto-akcesoria.pl bądź motoLinię: 22 666 20 38.

Nasze Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku 8-22, sobota 9-18, niedziela handlowe 10-16


::)))
Miałem kasę a mam moto-kasę - w końcu jestem motocyklistą::)) zresztą dzwonię na infolinię... Pan udaje głupa... niby gdzieś wysłał że ma się szef kontaktować ze mnie itd...itp::::
I tak fajnie, że mi przypomnieli bo teraz mam trochę czasu żeby powalczyć - może za kolejne 10 miesięcy z moto-kasy znowu będzie kasa...
__________________


Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.

Ostatnio edytowane przez Mallory : 13.07.2018 o 17:30
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem