Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.08.2018, 16:10   #48
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,827
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 20 godz 56 min 44 s
Domyślnie A właściwie czemu nie BMW?

Dziś wracałem do domu z garminem, tak lubię gdy garmin prowadzi bo w Polsce to jest adwęczer. Dodatkowo wczoraj gdy chciałem pojechać na wieś to mi się zresetował, gdy motocykl nie dotykany od powrotu z GaPa stracił power w baterii, musiałem najpierw ładować. Gdy ruszyłem w kierunku domu to zgodnie z tradycją wybrana opcja kręte drogi. Starałem się w miarę trzymać azymut, ale dziś ilość zarośli przez które mnie poprowadził była nadwymiarowa. Trasa była jakby piosence, przez pola przez lasy oraz co normalne najpodlejsze asfalty. Gdy z pełną świadomością przejechałem przez remontowany odcinek drogi w okolicach Niegardowa, liczył się czas aby przyjąć motocyklistów ze Szwecji którzy startowali z Kutna, chciałem sprawdzić ciśnienie w oponach a tam informacja aby sobie najpierw czujniki skonfigurować. Wtedy dotarło do mnie dlaczego tak dziwnie prowadzi jak pogubił wszystkie moje dobre rady. Na Szewską wjechałem przed Szwedami ale różnica była 5 minut. Spalanie 4.5 średnia 67km/h


Chyba tylko estetyka😉



Zasadniczo to w końcu udało mi się przejechać przez ten mostek



__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 29.08.2018 o 18:11
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem