Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.06.2019, 12:16   #58
rene82
 
rene82's Avatar


Zarejestrowany: May 2016
Miasto: radom
Posty: 106
Motocykl: crf 1000A->790advR/drz 400e
rene82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 17 godz 30 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał greenman Zobacz post
madafakinges ja nie wiem jak Ty tam wjechałeś w takim czasie wielki szacun! Szkoda, że tego nie widziałem.
Pozdrawiam chłopaków na 990, przestałem patrzeć na kondony typu DL i zbieram na dużego KTMa.
rene82 dzięki za towarzystwo na trasie!

Co do punktacji to jest taki trochę rajd niespodzianka. W tamtym roku mówili, że czas ogólny się nie liczy, ale przy takiej samej ilości punktów brali go pod uwagę. W tym roku nic nie wspominali na odprawie o OS, a to on decydował o miejscach

Trasa super, jakby ktoś chciał więcej pojeździć w tych rejonach to dawajcie znać, mieszkam parę km dalej i mam trochę miejscówek.



To była najfajniejsza część rajdu. Trasa była dobrze obstawiona, a turyści poinformowani.
Dzięki za jazdę. Powinieneś dostać nagrodę za wiezienie znalezionej narzędziówki i opony prze połowę rajdu.
Zostań przy lc 4, Mada wysoki i waży pewnie tyle co połowa afry, szkoda twojego kręgosłupa.
O punktacji decydował właściwie czas na podjazdówce pod górkę.
Na samym początku ruch pieszy na podjazdówce organizatorzy wstrzymali w ogóle, kolejno piesi zostali przez nich poproszeni żeby zwracać na nas uwagę.
Ale huk z pieszymi ja na początku podjazdu spotkałem ciągnik z wozem i sianem - zjeżdżał na tylnej zblokowanej ośce.

Mada gratulacje
rene82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem