Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.06.2013, 22:43   #1
lortprodisz
LOŻA SZYDERCÓW
 
lortprodisz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: LEGNICA
Posty: 359
Motocykl: RD07a
Przebieg: 9999999
Galeria: Zdjęcia
lortprodisz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 12 godz 5 min 18 s
Lightbulb Pstrąże 15-16 czerwca offroad

Wniemanie
Alles Madam unt takoże Żentelmen .
w dniach 15 - 16 czerwca organizujemy w porozumieniu z Frał Zaczekaj wypad łoffroadowy do opuszczonego miasta Pstrąże znajdujacego sie na trasie Bolesławiec - Szprotawa .
plan działania nastepujący :
- sobota 15 czerwca o godzinie 12 spotykamy sie na stacji paliw w pobliskim Trzebieniu , dalej juz jako grupa kierujac sie do Pstrąża .
na miejscu rozbijamy obóz pod hasłem przewodnim
,,usta zwilżył ,gardziel przepłukał ,,
jako pierwyj sort oragnizujemy potrzebne materiały do zrobienia ogniska , rozkładamy namioty itp.
miejsce w którym sie rozłozymy to magazyny amunicji za miastem - miejsce zadko odwiedzane przez ewentualnych turystów wiec bedziemy mieć cisze i spokój .w dalszej czesci dnia jest plan pojezdzenia po atrakcjach terenowych znajdujacych sie w około tj szutry piaski łoraz insze nawirzchnie trudne do okreslenia przez co chetnie zapraszamy nie tylko hardcorowców od mieszania błota ale równiez osoby lubiace nieco lajtowy teren .teren samego miasta mozna dowolnie zwiedzać zachowując zdrowy rozsądek ze wzgledu na stan techniczny budynków .
po wszystkich zmaganiach terenowych rozpalamy ognisko ,
(gryyl tez by mogł być ) i zgodnie z hasłem przewodnim wspomnianej imprezy baletowo tanecznej rozpoczynamy wspólny ,,piwak ,,
z załozen imprezy ma byc wesoło , sympatycznie a jak mawiał mój wychowawca :
,, klasa 3f jestescie ludzie dorosli , ja nie moge od was nic wymagac , za to moge apelowac !!! Kiełbaskę nalezy popić !!! zeby nikt mi sie nie udławił ,,
- i tym optymistycznym akcentem mamy 16 czerwca (niedziela )
wsio co fajne z reguły za długo nie trwa ...
wiec spimy kto do której godziny sobie zyczy , konstruujemy jakies sniadanie ,wspominamy wieczór poprzedni (w zalezności kto ile filmu zarejestrował )
powoli zbieramy burdello , robimy ordnug zeby nikt nie powiedział ze trzoda klase pokazała i tym akcentem powoli kierujemy sie ku cywilizacji a dalej każdy w swoja strone .
nad bezpieczeństwem zamieszania czuwa 3 km dalej Wojsko Polskie wiec zadne z zagrozen ani atak talibóff lądujacych w Klewkach nam nie grozi

informacja turystyczna dla przybyszy z obcych landóff :
towarzysze którzy nie mieli okazji zweryfikowac walorów uzytkowych tej okolicy
polecam z zapoznaniem sie z galeria IZI MEETING 2013

https://plus.google.com/u/0/photos/1...67118019027857

koszty baletu pokrywaja w 100% sami baletnicy ( wjazd za free ) a zeby nie było zamieszania prosze zainteresowanych dopisywac sie do ponizszej listy :
1 Frał Zaczekaj
2 Lort Prodisz z domu de lamuerte

w razie pytan watpliwosci , skarg , zazalen ,reklamacji lub innych dziwnych zjawisk metafizyczno gastronomicznych prosze pisac w ponizszym wątku ewentualnie dla tych co sie wstydzą na Priv
z partyjnym pozdrowieniem
kandydat na prezydenta
Maryla Rodowicz

ps . jak by kto mogł to podeslijcie info na forum Trampkowym im tysz sie coś nalezy

__________________
Beton Stal Gruz i Rdza
Станция тропосферной радиорелейной связи



Ostatnio edytowane przez lortprodisz : 04.06.2013 o 22:27
lortprodisz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem