Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.01.2019, 12:32   #61
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 26 min 45 s
Domyślnie

OK, brniemy dalej, a co zima jest...

Ciekaw jestem w którym miejscu ktokolwiek (sklep, inni co kupili te sakwy wcześniej...) rzucił choć cień porównania do 'mercedesa'? Czy gdzieś było podane, że są porównywalne z np. Kriegą, giantloop, 21bro... Czy gdzieś jest napisane, że zapakujesz tam pół dobytku i jeszcze będzie miejsce? Co więcej, gdzie jest podane, że to sakwy: endurowe/adventure/wyprawowe No i poproszę o lepszą alternatywę w tej cenie (nawet niech będzie 2x drożej)!?

Nie bronie tych sakw za niecałe 2stówki (sic!), bo jeszcze z nimi nie jeździłem, ale założyłem je do NAT (bez stelaża!) i powiem tak: ani drgną, ani w górę, ani w bok, ani w przód, ani w tył, ani nigdzie...mi to pasuje i wg mnie wygląda porządnie. Zatem nie rozumiem kompletnie o czym piszecie. Przeważnie towar ma jakieś przeznaczenie i jak się go używa niezgodnie to nie ma co mieć pretensji, że się coś rozpadło...to tak jak wjeżdżać trampkiem/afryką/gs12/multistradą/itd w ciężki teren i narzekać, że nie robi...

Co do mojego doświadczenia z sakwami to nie raz latałem z Crosso po UA na 690 (bez stelaży, z namiotami, po górach żeby nie było, często około tygodnia chochrania) i tamte dopiero latały jak uszy słonia Dumbo...i tu zaskoczenie, nigdy nic mi się nie urwało, choć nie wyglądają pięknie, a łatwo nie miały. Z tymi sakwami b.chętnie polecę na Podlaski, łódstoka, objazdówkę po PL, ale raczej nie zabiorę ich do Kirgistanu...chociaż kto wie, jak się sprawdzą...
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650

Ostatnio edytowane przez majki : 04.01.2019 o 13:19
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem