Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.08.2009, 20:11   #29
joker
 
joker's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: wrocław/oława
Posty: 47
Motocykl: RD07a
joker jest na dystyngowanej drodze
Online: 17 godz 5 min 53 s
Domyślnie

myśle że jesli wezmiemy troche puszek na sniadania i kolacje i zrobimy ok 4000 km to 2000 zł powinno bez problemu wystarczyć,spanie moglo by być w domkach ale trzeba by bylo sie zastanowić zeby mimo wszystko wziać jakis maly namiot itp na sytuacje awaryjne tymbardziej że czarnogóra z tego co slyszałem nie jest tak rozwinięta turystycznie co chorwacja.co do terminu zdecydowanie bardziej by mi pasował termin wyjazd 7 09 w sobote i powrót12 lub 13 09.do czarnogóry nad morze jest ok 1400 km z wrocławia i trzeba by w sobote wyjechac ok 7 rano i zrobić minimum 700-800 km i wniedziele już dotrzec na miejsce.jeśli by bylo ok po drodze to możemy zrobic i 1000 km wszystko zależy od naszej kondycji pogody itp. KOLEGO ARTURZE z KRAKOWA,czy nie mógłbyś wyjechać w sobote 5 09.jeśli wyjedziemy 7 to 8 wieczorem będziemy na miejscuzostana na tylko max 3 dni na miejscu to troche krótko.pomyśl może coś wykombinujesz.ja jestem zdecydowany na 100 % i bycmoże pojedzie mój brat na trampku.kto jest jeszcze zdecydowany na 100 %
joker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem