Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.12.2022, 11:02   #121
Qter
 
Qter's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Reguły
Posty: 772
Motocykl: Husqvarna FE 350
Qter jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 7 godz 32 min 51 s
Domyślnie

Ponizej majl do Was ktory przyszedl na moja skrzynke:

Drogi Darczyńco, Droga Darczyńczyni,

dobro to wynik dzielenia! Weekend Cudów dowiódł tego z pełną mocą! Dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historie Rodzin — dzieląc się czasem, uważnością i materialną pomocą.


Szlachetna Paczka to pomoc, która wynika z chęci dzielenia się z drugim człowiekiem. Ta chęć jest w nas zakorzeniona tak głęboko, że nawet mając niewiele, potrafimy dostrzec kogoś, kto ma mniej i mu pomóc. Dzięki Tobie i Twoim bliskim, osoby w trudnej sytuacji wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. To pomoc, która przegania z ich codzienności bieżące troski, daje siłę do zmian.


Teraz czas na prezent dla Ciebie.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Anna) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki
Pani Anna, gdy poinformowałam ją że wyruszamy z paczkami do niej, była już wzruszona. Ciągle nie dowierzała, że są osoby, które chcą ją obdarować czymkolwiek. Gdy już dotarliśmy do Pani Anny wzruszenie, łzy i zachwyt nie schodziły z twarzy Pani Anny. Z każdą otwieraną, kolejną paczką, było coraz więcej łez i podziękowań za wszystko i niedowierzanie, że tak dużo wszystkiego i jak piękne są rzeczy w prezentach.

Słowo od Rodziny
Pani Anna jest ogromnie wdzięczna za wszystkie rzeczy i każdą z osobna. Miło było patrzeć na to, jak się cieszy z każdej paczki którą otwierała. W podziękowaniu ofiaruje modlitwę – skierowane w nich prośby do Boga, aby błogosławił Darczyńcom, którzy tak mocno przejęli się jej losem. Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego życzy pani Anna

Słowo od Wolontariusza
Chciałbym serdecznie podziękować za to, że wybraliście Rodzinę z naszego rejonu. Było mi bardzo miło współpracować i kontaktować się z tak cudownymi ludźmi. Z całego serca dziękuję, za okazany wkład pracy, poświęcony czas i chęć bezinteresownej pomocy ludziom potrzebującym. Dzięki Wam tegoroczne święta pani Anny będą naprawdę piękne. Ten wspaniały dzie, dał jej tyle powodów do radości, że długo będzie o nim pamiętała. Ja również cieszę się, że wspólnie mogliśmy uszczęśliwić tak cudowną osobę
Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Biedzie 2022 będzie tylko mniej. Serdeczne życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia Życzy zespół Szlachetna Paczka, rejon Mszczonów.

To wszystko wydarzyło się dzięki Tobie i Twojemu zaangażowaniu w Szlachetną Paczkę. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie, będzie tylko mniej.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Szlachetnej Paczki

https://youtu.be/CVrsBOevVNI




PZDR

Qter
__________________
Pije bro i palę sziszę...
Qter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem