Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.01.2021, 22:14   #65
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,397
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 9 godz 31 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Mam prośbę o zweryfikowanie kosztów, czy dobrze kalkuluję.

Gdyby unikać płatnych autostrad, promów i jechać bokami to zakładam, że niektórych nieuniknę. Czy mniej więcej 1000 pln to za dużo/za mało (da się oszacować)?

fajek nie zabiorę na handel chyba Nigdy nie umiałem takich akcji robić a będę miał na pokładzie 4 dzieci, więc nie czas i miejsce na takie głupoty Z przestrzeganiem prędkości nie mam problemów - szanuję miejscowe obyczaje i nie zamierzam tłumaczyć Norwegom, że poszaleli z mandatami
autostrada to tylko do Oslo, reszta infrastruktury płatna na podstawie tablic rejestracyjnych pojazdu (autopass.no) zakładasz konto w systemie zasilasz/podpinasz kartę i sobie pobierają za wszystko gdzie wjedziesz a będzie to płatne, podobnie jest z promami, obsługa zapisuje jednie tablice i może ilość osób ... ale nie wiem dokładnie bo byłem sam. Jak nie założysz konta to po jakimś czasie rachunek przyjdzie pocztą (chociaż mi jeszcze nie przyszedł .

Odnośnie przekraczania prędkości, nie chodzi o świadome łamanie ograniczeń, często te ograniczenia są tak rozciągnięte, że dawno zapomnisz ile obowiązuje na danym odcinku, łatwo stracić orientację ile można jechać... może ja jestem mało ogarnięty ale gdyby nie garmin z wskazaniami byłoby ciężko bo krajobraz skutecznie odwraca uwagę. Ilość odcinkowych pomiarów jest b.duża i ikonka dwóch fotoradarów często gościła na navi......

Motocyklem jest o tyle fajnie, że oprócz promów jest gratis za płatne odcinki
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem