Wątek: 2018 Stany
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.10.2017, 17:23   #1
Grzechu2012
 
Grzechu2012's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Łomżewo
Posty: 908
Motocykl: AT-NAT
Przebieg: 80000
Grzechu2012 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 8 godz 28 min 34 s
Domyślnie 2018 Stany

Początkowy plan zakładał Kirgistan, Tadzykistan, teraz to już sam nie wiem, mam taką małą wydumke żeby jechać
-> Polska-> Rumunia -> Bułgaria -> Turcja -> Gruzja -> Armenia -> Rosja -> Kazachstan -> Kirgistan -> Tadzykistan (może Uzbekistan, Turkmenistan)

Kolejność może być inna, grunt aby bez spinki i pośpiechu liznąć perełki każdego kraju, czas do uzgodnienia ale dobrze by było już ogarniać wizy od stycznia, towarzysz podróży mile widziany, taki co nie boi się przygody,energiczny, wesoły co lubi wychlać, ale też wstać rano i jechać jak trzeba. Detale do uzgodnienia, jestem bardzo ugodowy i bez konfliktowy (przeważnie), preferuję wstać i jechać rano np. 6:00 i szukać noclegu około 18:00-19:00 żeby rozbić namiot, ognisko i szamkę ogarnąć o ludzkiej porze.
Wiadomo na dojazdach dzida, na miejscu lajtowo bez spiny, jak chcemy do odpoczywamy jak nie to zapierdalamy.
Czas mnie nie ogranicza, fundusze prędzej ale liczę że 2 miesiące powinny wystarczyć, jadę Afryko CRF1000 więc na ciężko, nie interesują mnie skupiska ludzi i zatłoczone centra miast, kościoły, cerkwie czy meczety.
Priorytetem jest natura, widoki i wolność.
to tak mniej więcej

Za sobą mam kilka wyjazdów, ale wschód dopiero odkrywam, ogarniam coś tam mechanicznie, przeważnie jestem we wszystko zaopatrzony, jestem pilny, punktualny i konkretny.
Grzechu2012 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem