Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.07.2021, 10:45   #40
Lucky Luke
 
Lucky Luke's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,760
Motocykl: RD04
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 18 godz 32 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał GregoryS Zobacz post
Dwa pytania do posiadaczy takiej maszynki - czy to roborock czy inne.

1. Czytam ze przy kotach sprzet daje rade, czyli rozumiem ze nie ma problemu np z poroznoszonym wszedzie zwirem z kuwety ? Moj kot to rodzony górnik, rozrzuca zwir wokolo dopoki nie dokopie sie do samego dna kuwety. Nie wiem czy zwir betonitowy nie zapcha malego odkurzacza w takim robocie

2. W mieszkaniu mam niestety spory próg - 8 cm wysokosci, ktory dzieli mi lokal na dwie mniej wiecej rowne czesci. Czyli dla takiego robota przeszkoda nie do przekroczenia, a to oznacza ze sprzatac bedzie tylko jedna czesc. Da sie to jakos obejsc ? na razie pomysly mam dwa - zrobic mu mala rampe na ten próg zeby mogl wjechac. Pytanie tylko czy jest na tyle ogarniety zeby ją znalezc i potrafic wjechac/zjechac.
Lub drugi sposob, po prostu przenosic go recznie np co drugi dzien z jednej czesci na druga. Tylko czy wtedy nie popierniczy mu sie kwestia mapowania ktora zrobil juz dla poprzedniej czesci ?
Oczywiście żwirek łyka bez problemu, próg to taki myślę że max 2-3cm pokona , rampę powinien znaleźć. Piszę o modelu z kamerą , bez może nie dać rady.
A i jeszcze jedyna wada , teoretycznie powinien omijać kable i tasiemki , w praktyce nie omija, potrafi też wciągnąć skarpetkę lub sznurówkę od buta i jeździć z nim aż się zablokuje.
Same bytu rozpoznaje i omija , to samo chokery , wazony , wtyczki elektryczne..., spory kawałek ciasta uznał za odchody zwierząt i słusznie ominął
Do działania potrzeba wifi w chałupie.
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica Twin>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S
Lucky Luke jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem