Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.07.2013, 11:30   #5
Aras
 
Aras's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Łódź
Posty: 112
Motocykl: RD02
Aras jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 16 godz 58 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarek_MTB Zobacz post
Byłem w intermotors na Dąbrowskiego i mierzyłem evs web i orteza jest naprawdę solidna, godna polecenia i uwagi... jedynie cena jest wiadomo jaka... zaporowa,
Na eBayu w cenie jednej sztuki z Intermotors dostaniesz komplet. Nawet jak doliczą cło wyjdzie dużo dużo taniej niż w Polsce.

Cytat:
Napisał Jarek_MTB Zobacz post
W kwestii ortez to zgodzę się z Toba Aras, ze wystarczyłaby pewnie zwykła, zresztą mam taką pooperacyjną, ale strasznie nie wygodna jest, najlepsza byłaby taka dla sportowców nie motocyklowa...

ale...

1. Planuje zakupić w przyszłości AT, wiec zakup wydaje się rozsądny, patrząc z dalszej perspektywy.
2. Mógłbym jeździć w tej pooperacyjnej lecz w przypadku gleby nie byłoby odp. ochrony
Masz rację. Sam pewne, na szczęście nie tak poważne jak Twoje, problemy z kolanami (lata jazdy na rowerze - na pewno wiesz o co chodzi). Ostatnio zaliczyłem swoja pierwszą glebę na moto - na asfalcie (kostki + deszcz + małe doświadczenie) i dość mocno stłukłem sobie kolano. Po tej przygodzie też myślałem o jakiejś dodatkowej ochronie kolan. Zwykłe spodnie motocyklowe z ochraniaczami to tylko półśrodek. Nawet kupiłem ortezy (661 MX-3) ale nie dało rady ich założyć pod spodnie. Aktualnie mam takie rozwiązanie: spodnie motocyklowe z seryjnymi ochraniaczami CE + stabilizatory neoprenowe z szynami http://allegro.pl/owijany-zawias-sta...386234656.html (swoją drogą na eBayu tez dwa razy taniej).

Pozdrawiam
Aras jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem