Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.07.2013, 00:37   #1
Jarek_MTB
 
Jarek_MTB's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Łódź
Posty: 355
Motocykl: YAMAHA TENERE 700
Jarek_MTB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 23 godz 2 min 17 s
Domyślnie ORTEZY gdzie można przymierzyć przed kupnem?

Witam

Z racji przebytych 2 operacji kolana za drugim razem przeszczep wiązadła krzyżowego przedniego metoda linvatec bvt, chciałbym zakupić ortezę chociaż na lewą nogę.

Przejrzałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie gdzie w łodzi lub np. w warszawie mogę taka ortezę obejrzeć i przymierzyć przed zakupem.

Dodam że nie jestem jeszcze posiadaczem motocykla i chciałbym przed zakupem dokończyć kurs na A.

Niestety jestem po prawie 2 letniej przerwie po wypadku i procesie leczenia w wyniku czego zanikł mi mięsień czworogłowy w lewej nodze (obwód zdrowej do lewej to 57cm/ok47cm w najgrubszym miejscu uda) przez co noga jest bardzo słaba.

Ostatnio przymierzyłem się do AT (spotkałem się z kolegami na kaloryferze w lodzi) i zsiadając zeń stojąc na lewej nodze poczułem się bardzo nieswojo (w następnym dniu czułem kolano i utykałem lekko, choć nadwyrężyłem je wcześniej przed tym faktem), jednym słowem musze mieć ortezę zanim wrócę na kurs.

I tu ponawiam pytanie czy może ktoś z kolegów z forum z łodzi posiada taką ortezę i da przymierzyć lub może zna adres sklepu z łodzi lub warszawy gdzie taką ortezę mogę przymierzyć przed kupnem.

Chciałbym w tym sezonie skończyć kurs i zrobić prawko lecz bezpieczeństwo przede wszystkim i a taka orteza zapewniłaby mi stabilność i zabezpieczyła nogę w jakimś stopniu gdyż mięsnia to mi bardzo dużo ubyło.

Przekopałem forum ale nie znalazłem nić w tym temacie, a z racji że dopiero aspiruję do bycia motocyklistą lokalizacji sklepów też nie znam i ich asortymentów, więc jeśli ktoś coś wie proszę o podpowiedzi gdzie szukać, ułatwi mi to sporo życie, gdyż obecnie staram się wrócić do aktywności zawodowej również, a co za tym idzie jestem w czarnej d... jeśli chodzi o finanse.

Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc
Jarek

Ostatnio edytowane przez Jarek_MTB : 13.07.2013 o 00:43
Jarek_MTB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem