Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.12.2018, 21:00   #59
Husky
 
Husky's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Wrocław
Posty: 89
Motocykl: OBECNIE CRF 1000 L Adventure Sports
Przebieg: 240 000
Husky jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 41 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Do Askji od zachodu będzie ciężko dojechać. F910 zapomnij. Wątpię że bedzie mozna nia przejechać. Raz że jest najtrudniejsza a dwa ze najdalej od asfaltu chyba ja jako ostatnia będą odsniezac i naprawiać. Dwa razy robiłem Askje od zachodu.Od F26 raczej nie wjedziesz na F910...spora rzeka w czerwcu. Moze od 1ki koło Godafossu w dol i potem polami lawy od zachodu i południa ale watpie ze w tym terminie dasz radę. Ja bym próbował od wschodu F910. Jest tam trochę piasku małe rzeki które byc może będą gotowe ale wątpię. Południe Askji F910 to czarna wulkaniczna pustynia i mysle ze tam też będzie śnieg.

Myku masz tu wycinek mapy. Myślę od północy od Jedynki zjechać na południe tak jak na fotce. i od cempingu pójść na pieszo o ile się na moto nie da. Co wy ( Ci którzy znają ) na to ? da się wg TOPO nie ma tam z północy na południe ani jednego brodu... ale może mapy błędne ( choć zawsze mogłem na nich polegać.....

Pisze o dostępie z miejsca opisanego jako TOALETY PRYSZNIC od północy w dół i drogą ścieżką później w kierunku zachodnim.
Załączone Grafiki
Typ pliku: png dostęp od północy.png (657.7 KB, 16 wyświetleń)
__________________
Pozdrawiam Husky

ŻYJ, PODRÓŻUJ, KORZYSTAJ...... BO PRZYJDZIE KIEDYŚ TAKI DZIEŃ , KIEDY JUŻ TEGO NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ROBIĆ.........
Husky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem