Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.07.2019, 19:13   #23
Polski
 
Polski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 66
Motocykl: RD04
Polski jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 3 godz 32 min 52 s
Domyślnie

Witam, przepraszam najmocniej za zwłokę aleostatnio mnie nie było tu:/ :
4 swiss dopiero wchodzi na rynek polski więc z informacją na jej temat jest słabo nawet w internecie, produkcją ciężko nazwać składane są w Azji (łatwo się domyślić gdzie) natomiast poszczególne części są z różnych krajów między innymiompa i Przepływomierz są z Włoch, grzałki, młynki i elektronikia są z Rumunii, z chin są z tego co pamiętam obudowy i dotykowy ekran i w sumie to już jest cały ekspres. Narazie ja się skupiam na firmach i tam je wstawiam i dają radę więc myślę że w porównaniu do konkurencji wypadamy dobrze, czy do domu warto?
To zależy kto na co patrzy jeżeli chodzi, bajer w postaci ładnego wyglądu wyświetlacza dotykowego, i cichej pracy to warto, natomiast jeżeli chodzi o ekspres który na tylko zrobić kawę to uważam że trzeba brać poprostu jak najprostszy, czarna i tyle, żeby nie było jakiś podświetlen czy innych jakiś gadżetów bo to się nam raczej nie sprawdzi, z góry uprzedze na firmę krups jak cos padnie po gwarancji koszt naprawy zazwyczaj drogi i mało kto chce się podjąć naprawy poza autoryzowanym serwisem. Z obecnych firm na rynku ciężko powiedzieć co wybrać żeby się nie psulo, jeżeli komuś nie chodzi o wygląd to polecam stary już ekspres saeco vienna, albo jakieś straszne incanto jak jeszcze pracowałem w saeco to pamiętam jak ludzie mówili "panie ja jestem pierwszy raz od 10 lat wcześniej się nic nie działo", więc póki nie padnie płyta główna to będą działać. Mam nadzieję że pomogłem chociaż w małym procecie.
Pozdrawiam


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Łóżko to nie motocykiel – nikt nie zginie, a Bóg da i rodzina może nam się powiększy.
Polski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem