Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.03.2018, 07:27   #13
Dymkaaa
 
Dymkaaa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Motocykl: XR650R & XR400 & WR300
Dymkaaa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 20 godz 4 min 37 s
Domyślnie

Entuzjazm i zainteresowanie wzbudza spory zarówno na drodze jak i poza nią, gdy choćby stoi gdzieś zaparkowana, fakt , lepiej wygląda w rzeczywistości niż na zdjęciach.

Myślę, że problem z nią taki, że to motocykl terenowy, a jest choćby malowany+carbon, uszkodzenia takich spraw trochę kosztują, a zakładanie osłon psuje wszystko.

Druga sprawa zależy kto to kupuje, jak widać są tutaj ludzie którzy mają po 10 motocykli przez 10 lat bo co chwile zmieniają chociaż motocykl im leży.

Trzecia chyba najważniejsza.. to nie motocykl pod nasze tereny, nie ma tu dużych otwartych przestrzeni, są lasy i tak się jeździ.. Więc niepotrzebne tutaj takie zbiorniki i jej właściwości jezdne po piachu..

Czwarte wyposażenie.. roadbook itp. nie jest nikomu normalnemu potrzebny, jedynie zawodnikom, podnosi to trochę wage a zdjąć to? Wtedy ten motocykl traci cały smak..
Fakt że teraz będzie trochę lżejszy, bo było na nim w cholere szpachli. Żeby nie było, jest naprawdę lekki

Za mną przemawia to, że jest jak dla mnie bardzo wygodny do podróżowania przy czym zjeżdżam w teren i jadę prawie jak na liściu, mówię prawie bo w bardzo ciasnych sekcjach choćby szeroka kiera i mały skręt trochę potrafią przeszkodzić, ale to już kwestia nabrania wprawy, ja jeszcze mało doświadczony. Dobrze chroni przed wiatrem, jest stabilniejsza. Choć ja wygody od motocykla nie wymagam. Super się tym jeździ, różnica między zwykła BRP jest kolosalna, najbardziej z tego wszystkiego lubię ten airbox, i dźwięk zassysanego powietrza, miód dla uszu.

Ale tak jak piszę ma on swoje zalety i wady, zalety ciężko niestety wykorzystać u nas.
Aaaa nie zapominajmy, to wkońcu BRP, a problemy z odpaleniem to legendy złamanych nóg i innych spraw wielu by chciało mieć już rozrusznik z tą zwiekszoną wagą.

Ten motocykl to bardziej styl, coś jak prawdziwy chopper, niby może to samo, jednak odczucia z jazdy są jakieś inne, albo się go kocha albo nienawidzi

Niektórzy tak jak i ja na początku, chyba ze względu na wygląd czują jakiś respect i nie chcą się nawet przejechać..

Zapomniałem dodać, bardzo mnie cieszy, że poprzednicy się go pozbyli, inaczej nigdy by do mnie nie trafił choć fakt, że widząc zdjęcia sam go chciałem przez internet rozbierać

Ostatnio edytowane przez Dymkaaa : 14.03.2018 o 07:49
Dymkaaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem