Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.07.2008, 04:59   #13
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wieczny Zobacz post
Nie 5, a 2 w porywach do 3 . No chyba do Twojej na przelocie turbohiper
Ale mam czas to se znów przejrzę konektorki. Z drugiej strony nie wiem po co, wszystkie przy zegarach czyściłem 2 miechy temu.
Ja zauważyłem za to, że jak się dokręci na luzie do odcinki, to obroty zaczynają wariować i latają w okolicach 6000. To zapewne efekt tego, że silnik dokręca się do 9000 szybciej niż wskazówka obrotomierza, a potem odcinany zapłon powoduje to dzikie falowanie wskazówki.


Poza tym Zibiano po przesadce na RD07 powiedział, że 04 ma mocniejszy dół, a 07 trzeba wyżej kręcić. Zatem obrotomierz nie wskazuje, a oscyluje...?
Dziś widziałem że Zibiano odjechał na zgaszonym silniku w RD07a wiec to pewnie dlatego mysle że AT co ma 20 000km ma tak jeszcze ciasno wszystko w środku że nie dziwie sie że rd04 co ma 80 000km zbiera sie lepiej. pokrywało by sie to z moimi obserwacjami

Wietszny, moge Ci oddac ten hiperturbo przelot. bedziem mieli po równo w takim razie.

Generalnie sprawe uważam za zamnkietą. Kazmir i Dzieju doszli że to mechanicze uszkodzenie wyskalowania prędkościomierza (zajebałem pare dni temu w kraweżnik na wysokiej dwójce (80kmh)

dzis dałem do końca na trójce i przy 8500 (jednak ) zobaczyłem 180kmh wiec wszytsko jasne.
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem