Wątek: Mikser do mocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.11.2011, 22:27   #1
bliźniak
droga jest celem

bliźniak's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Miasto: Wrocław
Motocykl: RD07, LC8
Przebieg: X30.000
Galeria: Zdjęcia
bliźniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 10 godz 57 min 16 s
Domyślnie Mikser do mocy

Hej!
Zdeklarowałem się w tym roku nagłośnić imprezkę Sylwestrowo-Noworoczną i wszystko jest pięknie, bo
A: mam kolumny, które zdjąłem spod sufitu sklepu, gdzie kiedyś wcześniej odbywało się więcej imprez niż handlu... te czasy minęły, więc pudła się tylko kurzyły.
B: mam też końcówkę mocy - starszą od węgla, ale daje 320 na stronę - a zważywszy, że strony ma dwie zapas powinien zostać
C: mam też jakiegoś decka i lapka
.. więc prawie komplet...
Okazało się, że brakuje mi części, co by to wszystko połączyć, żeby jakoś grało i co najważniejsze, żeby można było używać funkcji: głośniej / ciszej. Do tego właśnie potrzebuje mikserek który był gdzieś, kiedyś taki mały... leżał w pudełku na półce w szafie... Jednak szafa została.... Nie ważne, nie ma szafy i mikserka razem z nią. Strata mała, bo to żaden cud techniki był, ale potrzebny. Moje pytanie do Was natomiast:
Czy ma ktoś może takie ustrojstwo w takiej podobnej szafie, co by mi użyczyć za obopólną korzyścią alkoholową lub podobną
Lub też, bo zakładam, że nie koniecznie musi to zalegać w Waszych szafach, ma ktoś pojęcie co kupić: nie za drogo, ale takiego, żeby plomby zostały gdzie ich miejsce gdy się całość w kupę zepnie?
Zdrowia!