Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.07.2018, 14:17   #17
Tomas_XRV
 
Tomas_XRV's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Toruń
Posty: 1,341
Motocykl: LC8 SuperEnduro
Tomas_XRV jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 4 dni 23 godz 2 min 0
Domyślnie

Czuję się wywołany do tablicy. Z Konradem wiele razy rozmawiałem i to co mu powiedziałem powtórzę. Za mojej kadencji czyli przez około 6 lat działo się wiele rzeczy pompy reflektory gaźniki ale z samym piecem nigdy nie miałem problemów. Serducho biło do dnia zakupu moc była nawet nie myślałem o żadnych inwestycjach co noe znaczy że dałbym sobie głowę uciąć że serduch np padnie za miesiąc nowemu kupcowi czego bym bardzo nie chciał. Poprostu nie jestem mechanikiem moto miało wszystkie serwisy robione przez mechanika który kiedyś jak kupiłem moto na moje pytanie czy robimy coś w silniku przez zimę powiedział jezdzic jak coś jebnie to będziemy robić a i tak teraz lepiej nie będzie jezdzic. Oleju nie musiałem dolewać może ze dwie setki na cały sezon. W trasę jak ostatnio 1600 km nawet nie brałem oleju. Jak Konrad mi powiedział ze oleju mu wciągnęło łotr do Warszawy to mnie trochę zamurowało i byłem przekonany ze to błąd pomiarów na centralce. Teraz wyszło ze setka na 100 i olej w odmie. Do odmy nigdy nie zaglądałem no nawet noe wiem co tam miałem szukać. Moto ma swoje lata ja go używałem głównie w terenie nic nie ukrywałem na oględzinach dałem kluczyki do testów i narzędzia do rozbierania motocykla.
Tomas_XRV jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem