Wątek: Halogeny led
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.10.2019, 15:59   #507
sagittariush
Siwy dym
 
sagittariush's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Poznań
Posty: 69
Motocykl: NAT
Przebieg: 24000
sagittariush jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 21 godz 38 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Novy Zobacz post
Ja właśnie widziałem i dlatego zapytałem czy Ty widziałeś? Moje podobnie świecą i nie jest to rewelacja. Te co ma Myku to dla mnie najlepsze halogeny, które do tej pory widziałem.



Tak, to te.
Kilka postów dalej (w linku, który wkleiłem) napisał dokładniej, jakie to są.
Hmmm... Ale na czym wg Ciebie "polega wyższość" 4xLed-ów?
Oczywiście 4xLed świeci zaje. Jest super reflektorem dalekosiężnym i z pewnością poprawi widoczność sprzętu w dzień, ale czy spełni moje potrzeby? Doświetli zakręty (oczywiście przed moto, a nie zaraz przy kole) nie oślepiając jadących z przeciwka? Mam wątpliwości

Cytat:
Napisał ziutek2002 Zobacz post
Jak to mówią: ,,jak stać cię na takiego konia....musi cię stać na owies''.....
Rozumiem i w wielu syt. też tak działam, ale... często wjeżdżam w pola, lasy i bywa, że, mimo całej uwagi i bez szaleństw ciężkim off-ie, zaliczę paciaka i trochę już drogich akcesoriów tym sposobem potraciłem. W przyp. halogenów, gdzie nie ma możliwości dokupienia 1 szt., dopiero trzeci z kompletów, w których rozwalę jeden sprawi, że skompletuję kolejną parę. W przyp a'la GS zakup 3 kpl. zbliży koszt do 1 kpl. GIVI.
Przeraża mnie jedynie pobór, tym bardziej, że mam już grzanetki i 2xUSB z voltomierzem w miejscu zapalniczki.
__________________
Nie ma rozpusty gorszej niż myślenie... Dla takich, którzy myślą, święte nie jest nic...

Ostatnio edytowane przez wierny : 23.11.2019 o 23:50
sagittariush jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem