Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.03.2015, 01:12   #4444
MOTOMYSZA
 
MOTOMYSZA's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: B Y D G O S Z C Z
Posty: 604
Motocykl: KTM ADV 990 "S"
MOTOMYSZA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 38 min 4 s
Domyślnie

W temacie "Wypad crossem do Galerii Gemini", miałbym do powiedzenia tylko jedno:
-Mam nadzieję, że nie,ale jeśli nawet tak,jeśli to ktoś z FAT ,to jak się dowiem kto to , to masz w ryj.
Bo jak sobie pomyślę, że w tej/każdej innej galerii mogła sobie być na zakupach moja Córka, która ma tylko 7 lat i mogłaby się wystraszyć takiego
głośno przejeżdżającego motocykla z takim zjebem zamiast kierownika, to mi się pięści same zaciskają.

Moje pytanie: Ktoś zna ten kask w połączeniu z tym charakterystycznym przednim błotnikiem i tym słabawym silniczkiem?

------------------------------------------------

Ok, poczytałem wpisy pod filmikiem na YT i możesz gościu blady czuć się bezpiecznie. Ode mnie w ryj nie dostaniesz, bo dzieci nie biję-szczególnie, takich które nie mają mózgu (bo i tak by nie dotarło o co mi się rozchodzi).
Za więzieniem nie jestem, bo to nie metoda na 17latka, ale parę tysi tak np do zapłacenia przez starych(procentowo chyba można ustalić status zamożności np wg PITa z US), żeby mu dupsko złoili to JESTEM NA TAK.
I dodatkowo z 360 godzin(całe wakacje letnie) do odpracowania społecznie, najlepiej jeszcze jakby możliwe było z ofiarami wypadków-to może by czegoś nauczyło.
Sam jestem już na tyle stary, że mógłbym mieć syna w jego wieku. I gdyby mój syn odpie...lił taki numer, to dostałby ode mnie wciry.
Kończąc swojego wqrwa, mam nadzieję, że kara go jednak nie ominie
...i oby jak najmniej takich pseudomotocyklistów kropka
MOTOMYSZA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem