Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.09.2019, 20:58   #7
Gilu
 
Gilu's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Glisne
Posty: 962
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 dni 4 godz 32 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Informacyjnie dla tych co lecą jeszcze do Kirgizji. Przełęcze Kaldamo i Kegety są nieprzejezdne. Mieliśmy jechać ale Kirgiz podzwonił po znajomych, ustalał jak sytuacja i dostał takie info więc odpuściliśmy (jak ktoś jechał ostatnio to niech zweryfikuje te wieści).
Do jeziora Kel-su (potrzebny permit) nie da się dojechać motocyklem. Woda po pas. Do tego praktycznie co 2 dni sypie śniegiem. My odpuściliśmy bo było 20 cm śniegu. Podjechaliśmy 2 dni później jak stopniał a w nocy znów sypało.
Policji w ciul. W każdej większej wsi stoją z radarami. Bardzo chętnie polują na turystów. Ja się tym razem nie dałem ale chłopaki popłacili w ciul mandatów.
Policja stoi z radarami nawet po Biszkeku i nie mówię o przedmieściach. Przypominam że jeśli chodzi o alko to w Kirgistanie jest 0,00 . Amen. Jako że policja wie że turyści lubią popić to stało się to łatwym źródłem zarobkowania.
Nie ma srania po krzakach i łapówka w razie draki to min 30000 SOM czyli niemało.
2017 w sierpniu pizgnęło śnieżycą przy podjeżdżaniu od południa na Kegety,nie było wesoło

DSC07819.jpg
__________________
Świeć pomimo wszystko
Bierz przykład ze słońca
Ma w dupie,czy kogoś razi
Gilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem