Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.11.2012, 10:42   #28
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie

Wydech oryginalny waży 8.5kg chyba, jakiś lekki będzie ważył 2.5kg (ja taki mam, z dolotem waży 2,5 właśnie). To już 6 kg oszczędności, chodzi na takim przelocie także lepiej. Różnica jest spora, nie wiem na czym to polega ale motor jest znacznie zrywniejszy. Zawsze można założyć dbkiller. Nie ma absolutnie sensu kupować do AT wydechu za 1000zł, taki za 200zł będzie działał dokładnie tak samo. Poza tym, każdy facet kocha dźwięk fałki na przelocie. A jeśli nie to albo kłamie albo... nie jest facetem tak do końca motocykle mamy dla fun`u a przelot to fun fhuy

Ktoś tam pisał, że po co odchudzać motocykl o 0.5%... nie wiem nie bawie sie w procenty w ciągu dnia, ale.... wydech 6kg, czacha 8kg, sety tylne 1.5kg, i jeszcze jakieś pierdoły ( zębatka 0.5kg, kierownica 700gram, wyjebać jeden przedni zacisk) i zbiera się 20kg. A 20 kg to spora różnica. Na tyle spora, że każdy kto siada na moją afre ją czuje. Bardziej się wtedy zbliża do mas tych nowoczesnych motocykli albo wręcz singli (np xtz660)
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem