Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.03.2024, 08:01   #284
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,464
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 8 godz 25 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
no i tak ma byc. to olbrzymi sklep i sprzedawca musi sie na czyms opierac - winic mozna tworce bazy danych a nie szeregowego pracownika. wole, zeby koles dzialal wedlug jasnych zasad bo jak czytam wpisy z FB i forow motocyklowych to wlos sie na glowie jeży jakie bzdury 'mechanicy' wypisuja. wole, zeby sprzedawca nie myslal za duzo i dzialal zgodnie z procedurami. w firmowych serwisowkach japonskich przytrafiaja sie bledy a ostatni wylapalem blad na firmowej rozkladowce do hondy transalp 700 - jedna z waznych czesci ukladu hamulcowego byla niewlasciwie opisana. nie da sie tego uniknac przy setkach tysiecy rzeczy w asortymencie. czesto ta sama czesc wystepujaca w dwoch roznym motocyklach ma rozne numery OEM.

to, ze ktos ma hopla na punkcie 40-to letniego rumpla jakim jest XRV u wielu wywoluje usmiech politowania - ludzie jezdzacy na kilkuletnich supersportach z technika zaawansowana jak w promie kosmicznym nie bardzo moga w nasze istnienie uwierzyć ja nie mam zielonego pojecia o budowie Kawasaki H2R czy BMW S1000RR...
Z tymi błędami masz rację, mi w CT nie zgadzał się poziom do lustra oleju a ilość w przednim zawiasie. Chłopak z serwisu rozwiązał moją zagadkę gdzie w serwisówce podane było 138mm a powinno być 118mm.
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem