Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2013, 20:43   #10
jagna
 
jagna's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Z.Góra
Posty: 1,783
Motocykl: BMW F700GS, DR 350
jagna jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 17 godz 3 min 21 s
Domyślnie

Fazi konfabuluje. Przecież wszystkie Jagny są łagodne jak jagniątka!
Jak zwykle byłam grzeczna i miła i powitałam go z uśmiechem na ustach.
Nooo, być może coś tam przedtem powiedziałam, ale...

wracając do tematu:

Ciekawe, że spędziłam 2 godziny sama i jakoś nikt nie krzyczał za mną "Ist das die Jagna?" a tu zjawia się Fazi i już go poznają...

Szybko okazuje się, że na MRT są znajomi z IZI Meeting oraz ich znajomi, oraz znajomi ich znajomych.
Oczywiście bardziej oni kojarzą nas, jako organizatorów IM, niż my ich



I wszyscy są mocno zdziwieni, co robimy na niemieckim zlocie. No w końcu nie było nigdzie napisane "Nur für Deutsche"!

Było za to napisane: "Bitte nicht spontan und unangemeldet. Das MRT ist keine anonyme Veranstaltung!"
(w wolnym tłumaczeniu: proszę nie przyjeżdżać spontanicznie oraz bez wcześniejszego zameldowania. MRT to nie anonimowy zlot!)

Nicht spontan? Jak to tak?

Jak już dowiozłam te dwa czteropaki, to chociaż się napiję:



Chyba jesteśmy jedyni, którzy zamiast kupić grzecznie piwko za 3,5 euro, piją swoje z puszki
Oczywiście Niemcy protestują, bo jak to tak, niemiecki zlot, to musi być niemieckie piwo, nie mija chwila i już mamy wciśnięte w ręce solidne kufle

Jedno piwo, drugie, powoli robi się jakoś luźniej dookoła... Hm, dopiero po północy, a co rusz słychać "Bis morgen, do jutra, dobranoc".

A mniej więcej godzinę później słychać z baru: "Ostatnie zamówienia, bo zamykamy!" Że co
No ale my mamy jeszcze zapasy Leżajska

Przenosimy się do ogniska, gdzie zostało może ze 20 osób, pozostałe 380 smacznie śpi...
Gadamy, pijemy, pijemy, gadamy...

- Fazi...
- Was?
- Zostaliśmy sami...

I w ten oto sposób, o wpół do czwartej rano, dwuosobowa reprezentacja Polski zamknęła piątkowe ognisko na niemieckim zlocie...

cdn...
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą

Ostatnio edytowane przez jagna : 15.09.2013 o 21:10
jagna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem