Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2019, 09:54   #4
Kostas


Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Doruchów
Posty: 58
Motocykl: Była CRF1000L, jest KTM 1290 SAS
Kostas jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 13 godz 38 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał robertG7 Zobacz post
Kostas, jeżeli lubisz szutrówki i niekoniecznie turystyczne Mikołajki to na nocleg zajedź do Jory Wielkiej, Bar Muzeum, baaardzo klimatyczne miejsce, a jedzenie smaczne. Dobre miejsce wypadowe na objazd jezior.
Dzięki za info. Za późno przeczytałem Twój post i zaklepałem spanie w Mikołajkach.
A Jora Wielka jest na mojej trasie, także na pewno tam wpadnę.

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Ja mam zbliżone plany tylko bardziej po wodzie Nidzkie , Bełdany , Śniardwy , Mikołajskie .... do końca wtorku Wiatry zweryfikują.
Ale chętnie któregoś razu możemy się złapać , też nie lubię tzw zwiedzania , to jazda jest celem.
Bardzo chętnie. Kwestia zgrania terminów.
Ja niestety ostatnio "uczę" się jeżdżenia samemu. Dopiero zaczynam jeździć poza asfaltem, mam mocne plany wyjazdowe i niestety towarzyszy zero. Generalnie zrobił się jakiś problem z ludźmi, brak czasu, chęci, to nie, tamto nie, za zimno, za ciepło. A największy problem to ... żony. :-). Tutaj na liście przeczytałem kiedyś post dotyczący jeżdżenia samemu... ktoś napisał że w końcu się do tego dochodzi, bo zaczynają denerwować : palenie fajek co 50 km, siku, kupa, hot-dog, kawa....i tak w kółko.
Chociaż mam towarzysza z którym wsiadamy na motongi i jedziemy od baku do baku.
Kostas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem