Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.09.2019, 10:12   #1
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 46 min 30 s
Domyślnie Kaliningrad-Kłajpeda 2019 - wiza elektroniczna gratis-

Darmowa wiza hmm no tak, to jedyne co mało kosztowało na tym wyjeździe....

Czterech podróżników zdobywców, dzielących ze sobą trudy i "niewygody" podróży.

Czy aby na pewno niewygody? Czy przypadkiem nie jest już to banda zgredziów?

Kiedyś jedli w krzakach,prali brudne skarpety w garnkach i spali po rowach.

Teraz... to są juz tylko ....







Szybka akcja wizowa, Czosnek, 7Greg, Ropuch oraz Ja postanowiliśmy wykorzystać 15-18 sierpnia.

Po robocie trzeba dostać się z Wrocka do Iławy.Jako ,że jeśli często uderzam w jakimś kierunku to mam w zwyczaju bez względu na wszystko podążać trasą, która wcześniej lub dawno nie jechałem.W tym wypadku droga zajęła mi więcej czasu niż mówi o tym gps.To miało być szybkie i grzeczne spanie a ponieważ miałem trochę kilometrów to cieszyłem się, że Czosnek z Ropuchem zrobili niezbędne zaopatrzenie i dali namiary na kwaterę.Nazajutrz trzeba przekroczyć granicę z Rosją dlatego wieczór miał być spokojny.

Stety albo niestety z tym spokojem zrobiło się jak zawsze.
"Pech" chciał ,że w tym samym domu zakwaterowali się członkowie zespołu polonijnego, kultywujący w Kanadzie tradycje narodowe.Ledwo wszedłem a już wydawało mi się ,że głównym impresario zespołu jest Ropuch będący z wszystkimi na Ty i rozdzieląjący funkcje w kuchni.

Pytam po cichu Czosnka:
-Kurwa o co tu chodzi?
-Nie wiem ,zostawiłem go tylko na chwilę to nie moja wina... bierz winko i czekamy na rozwój sytuacji.


Jako, że zespół był po części muzyczny Ropuch zaproponował akordeoniście, aby stuknął trzy szybkie i leciał po harmonię.

Ten nie dał się długo prosić i impreza wymknęła się spod kontroli powodując interwencje pozostałych gości około godziny drugiej...



Tak na marginesie wrzucam linka do kanału naszego muzyka a ,że chłop gra muzę mało popularną trzeba go wspomóc lajkami czy innymi subskrypcjami bo równy z niego gość.
Urodzony w Kanadzie, biegle mówiący po polsku łazi sobie po drzewach i gra.

https://www.youtube.com/channel/UCA7...pHrEbSw/videos


Gdy kapnęliśmy się ,że czas na spanie nam się kurczy to przy dźwiękach utworu "Panno Walerciu" zwaliliśmy się do wyra...

CDN...
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem